Pożegnanie klasy ósmej przez klasę siódmą
Jak żegnać to na wesoło![]()
Ó czy u- ważniejsze są ich dylematy,
Są na progu nowych ścieżek.
Ma życie dla niech wiele niespodzianek.
A co szykuje los? Nieważne. Stawią mu czoło![]()
W przededniu zakończenia roku szkolnego zgodnie z wieloletnią tradycją odbywa się w PSP im. Wincentego z Kielczy mieszczącej się w ZSP w Kielczy nietypowa uroczystość- pożegnanie klasy ósmej przez młodszy rocznik, czyli klasę siódmą. Za każdym razem jest inaczej, bo i każdy rocznik jest inny, każda klasa ma inny pomysł na ten dzień. Wszystkie pożegnania łączy jedno – zawsze są na wesoło, bo… coś się kończy, coś zaczyna, życie plecie się według sobie tylko znanego scenariusza
Nasi siódmoklasiści zadbali o to, by ostatni raz wywołać do podstawówkowej tablicy ósmoklasistów. Jak się spisali, a… to nasza słodka tajemnica. Tego dnia podziękowano też za pracę w wolontariacie, za występy w kole tanecznym, nagrodzono też przyjaciół biblioteki i najlepszych czytelników. Trzeba przyznać, że to był dobry rocznik.












