DO MAJÓWKI ZOSTAŁO
- 00Dni
- 00Godzin
- 00Minut
- 00Sekund
Powitanie lata
Wspólnym dobrem Szkoła jest
Klasa 6 w Parku Doświadczeń Fizycznych i Zamku w Ogrodzieńcu.
niezwykle ciekawa wycieczka
Gminny Konkurs Czytelniczy
znakomite wyniki naszych uczniów
Czytanie w uroczym zakątku
Zaczytane słońce
Wizyta w Opolu
Oko w oko z emocją
Jadłospis
Co dobrego na obiadek?
Mazurek Dąbrowskiego
Z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Opolu i Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr V w Opolu nagrali cztery zwrotki hymnu Polski w Studiu M im. SBB w Radiu Opole.










