Wyjątkowy festyn

Zabawa wnet się rozkręca,
A każdego w nastrój wkręca, gdy
Bawi się społeczność cała,
A każde serce życzliwością się rozpala.
We wspólnocie jest siła i moc,
A bawić się każdy może o każdej porze😊

W niedzielne popołudnie, 9 czerwca, przy PSP im. Wincentego z Kielczy miała miejsce wspaniała integracyjna impreza zainicjowana przez Radę Rodziców. Mamy upiekły przepyszne ciasta, którym nie sposób było się oprzeć. Tatusiowie zajęli się grillem. Pojawiły się też pyszne kanapeczki ze smalcem i ogórkiem.
Dla wielbicieli słodyczy nad słodycze była wata cukrowa, zajadali się nią nie tylko najmłodsi😉 Można było poszaleć na dmuchańcu, jeśli spełniło się wymagania wiekowe, starsi mogli o tym jedynie pomarzyć. Rozegrano mecz o puchar Dyrektora Szkoły. Rywalizowano w wyścigach- z jajkiem na łyżeczce, w worku,
w sztafecie biegowej. Pokaz talentów dali uczniowie- śpiewali, grali, tańczyli. Można było udać się do salonu kosmetycznego pod brzózką i pomalować sobie buzię albo zrobić brokatowy tatuaż. Nasza Ochotnicza Straż Pożarna pozwoliła maluchom zajrzeć do wozu strażackiego, przeprowadziła lekcję udzielania pierwszej pomocy, a na koniec rozpyliła ku uciesze dzieci pianę. Można było zrobić sobie fotkę przy starym motocyklu. Miło było popatrzeć na tę wspaniałą rodzinną zabawę. Za organizację dziękujemy z serca Radzie Rodziców, wdzięczni jesteśmy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do stworzenia tej wyjątkowej imprezy.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy obsługi
oraz uczniowie PSP im. Wincentego z Kielczy