Laureatka XVI edycji konkursu ,,Literacki Feniks”
Miło nam donieść, że uczennica PSP im. Wincentego z Kielczy
mieszczącej się w ZSP w Kielczy została laureatką XVI edycji konkursu ,,Literacki Feniks”.
Nasza uczennica Helena Wyrwa zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy!